O firmie RD bud

RD bud, jako firma wywodząca się z francuskiej niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, rozpoczęła działalność na polskim rynku budowlanym w 1997 roku.

Obecnie RD bud, z główną siedzibą w Warszawie, posiada swoje biura regionalne i działa w obrębie całego kraju. Nasza oferta obejmuje generalne wykonawstwo obiektów kubaturowych: handlowych, hotelowych, biurowych, logistycznych, przemysłowych oraz mieszkaniowych. Działamy na obszarze całego kraju, a od 2012 r. także w Niemczech. Rozwijając kompetencje jako Generalny Wykonawca systematycznie dokładamy do swojego dorobku kolejne realizacje, poszerzając przy tym grono zadowolonych Klientów, którzy nierzadko odwdzięczają nam się nowymi zleceniami i dobrymi rekomendacjami. Nasze portfolio to nie tylko budowy „pod klucz”, lecz także zaawansowane techniczne procesy obejmujące swym zakresem prace na funkcjonującym obiekcie (przebudowy, rozbudowy, modernizacje) czy projekty wpisujące się w ramy budownictwa ekologicznego (budownictwo certyfikowane - BREEAM). 

Wszystkie inwestycje prowadzone są z myślą o pełnej satysfakcji klientów, z dbałością o ochronę środowiska naturalnego i wysoką jakość świadczonych usług. Nasz zespół z głębokim zaangażowaniem i innowacyjnością podchodzi do każdego z projektów, dzięki czemu zdobywamy zaufanie naszych partnerów. Wdrażając najwyższe standardy, firma uzyskała certyfikat Systemy Zarządzania Jakością zgodny z wymogami normy ISO: 90001:2008.