• ONKO-OLIMPIADA 2014 już za nami!

  2014-09-01

  W dniach 21-24 sierpnia 2014 r. na obiektach sportowych Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego już po raz piąty odbyły się V Międzynarodowe Igrzyska Sportowe „ONKO-OLIMPIADA 2014” dla dzieci i młodzieży po przebytej chorobie nowotworowej. Ogień Olimpijski zapaliła ambasadorka Igrzysk Małgorzata Foremniak, a patronat nad zawodami objęła Pierwsza Dama Anna Komorowska. Młodych sportowców wspierała i dopingowała również firma RD bud, która już po raz kolejny zasiliła grono Sponsorów tego wydarzenia.

 • Inauguracja hotelu B&B Wrocław Centrum

  2014-05-01

  22 maja br. miała miejsce oficjalna inauguracja działalności obiektu B&B Hotel Wrocław Centrum, którego Generalnym Wykonawcą była firma RD bud.

 • Ekologiczne oblicze biznesu - Oxygen Park w Warszawie

  2014-01-01

  Budynki biurowe stanowią niezwykle istotny element panoramy miasta. Zwłaszcza w dużych aglomeracjach pełnią one zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną. Wybudowany w biznesowej części stolicy biurowiec Oxygen Park spełnia oba te warunki - zachwyca aranżacją i promuje przestrzenne, pro-ekologiczne budownictwo. Istotny wkład w urzeczywistnienie nieszablonowego projektu miała firma RD bud, która w charakterze Generalnego Wykonawcy odpowiedzialna była zarówno za budowę obiektu „pod klucz”, jak i doposażenie go w energooszczędne instalacje.