• Trzecia inwestycja Petit Forestier w portfelu zamówień spółki RD bud

  2015-04-22

  Pozytywne doświadczenia w ramach dotychczasowej współpracy z Petit Forestier Sp. z o.o. zaowocowały kolejnym wspólnym projektem. Po oddaniu do użytkowania nowych obiektów na Śląsku oraz na Mazowszu, Inwestor powierzył firmie RD bud realizację kolejnej stacji serwisowej, tym razem w Wielkopolsce.

 • RD bud wybuduje mieszkania dla młodych

  2014-10-01

  Już niebawem stołeczny rynek nieruchomości wzbogaci się o kolejne mieszkania, z których większość objęta jest programem MdM. Francuski deweloper Nexity podpisał właśnie umowę na budowę pierwszego etapu osiedla MY BEMOWO przy ul. Batalionów Chłopskich 79 w Warszawie. Rolę Generalnego Wykonawcy powierzono firmie RD bud, wywodzącej się z niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, działającej we Francji od blisko 100 lat.

 • Kolejna odsłona projektu „Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa” zakończona sukcesem!

  2014-10-01

  Już po raz dwunasty firma RD bud zgromadziła uznanych ekspertów branży budowlanej oraz reprezentantów firm, instytucji i mediów, którym bliska jest tematyka zrównoważonego rozwoju. 25 września 2014 r. czterogwiazdkowy Lord Hotel & Conference Center w Warszawie stał się nowoczesną platformą transferu wiedzy i wymiany doświadczeń w obszarze rewitalizacji obiektów budowlanych. Okazją ku temu stała się konferencja "Zrównoważone renowacje - druga "młodość" inwestycji budowlanych”, będąca kontynuacją projektu „Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”, wdrożonego przez firmę RD bud w 2010 r.