• Inwestycja RD bud – nowoczesna technologia bliżej natury

  2012-07-01

  Obiekty komercyjne, z uwagi na swoją kubaturę , stanowią istotny element krajobrazu miasta. Istniejące otoczenie budynku w sposób oczywisty wymusza na inwestorach zastosowanie nowatorskich pomysłów aranżacyjnych oraz innowacyjnych technologii. Wyzwanie wkomponowania w panoramę Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego obiektu o powierzchni 70 tys. m2 podjęła firma RD bud. Nowo budowane CH Wzgórze w Gdyni będzie jedną z bardziej imponujących galerii handlowych w Polsce – większą od Galerii Bałtyckiej i porównywalną z warszawskimi Złotymi Tarasami.

 • Artystyczne oblicze inwestycji budowlanej – RD bud realizuje hotel B&B we Wrocławiu

  2012-07-01

  Zgodnie z założeniami zrównoważonego budownictwa widoczne zmiany w architekturze miasta, zwłaszcza w czasie prowadzenia prac budowlanych, nie muszą wiązać się z zaburzeniem estetyki otoczenia. Takie podejście promuje firma RD bud, która zadbała, by wokół najnowszej inwestycji we Wrocławiu - hotelu z sieci „B&B” - wzniesiono nietypowy 60 metrowy płot, ozdobiony malarskimi impresjami na temat stolicy dolnego śląska.

 • Uroczyste zawieszenie wiechy w City Center w Bolesławcu

  2012-06-01

  26 czerwca br. firma RD bud Sp. z o.o. , specjalizująca się w kompleksowej budowie inwestycji komercyjnych, logistycznych i przemysłowych, świętowała zawieszenie wiechy w nowo budowanym Centrum Handlowym City Center w Bolesławcu. Dynamicznie postępujące prace budowalne i zakończenie istotnego etapu realizacji uczcili wspólnie dyrekcja firmy, pracownicy oraz lokalne władze. Kolejna imponująca rozmachem i architekturą inwestycja, której generalnymwykonawcą jest należąca do Grupy Rabot Dutilleul firma RD bud, zostanie oddana do użytku 22 listopada 2012 roku.