• Zrównoważone projektowanie w Gdańsku – RD bud zakończył III seminarium

  2012-10-01

  Zagadnienia zrównoważonego rozwoju zarówno w wymiarach społecznym, ekonomicznym, jak i środowiskowym są szczególnie ważne w przypadku projektów w przestrzeni miejskiej. Kwestie realizacji poszczególnych etapów i zarządzania tego typu inwestycjami szczegółowo omawiano 27.09.2012 w Gdańsku podczas seminarium „Zrównoważone projektowanie – partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. Pomysłodawca projektu, firma RD bud, już po raz trzeci w tym roku zainicjowała dyskusję wśród wszystkich grup zawodowych zaangażowanych w budowlany proces inwestycyjny.

 • Onko – Olimpiada 2012 – RD bud pomaga spełniać marzenia

  2012-09-01

  25.08.2012 na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się IV Międzynarodowe Igrzyska Sportowe "ONKO-OLIMPIADA 2012. Jednym ze sponsorów wydarzenia była firma RD bud, która dopingowała podopiecznych „Fundacji Spełnionych Marzeń” w zmaganiach sportowych.

 • „Rezydencja Eliza”- esencja stylu i harmonii w wykonaniu RD bud

  2012-09-01

  Coraz częściej przekonujemy się, że dzięki oryginalnym projektom architektonicznym nowe budowle dorównują stylem znanym, wielopokoleniowym rezydencjom, przewyższając je jednocześnie funkcjonalnością rozwiązań. Realizowana przez firmę RD bud od września 2010 roku „Rezydencja Eliza” jest tego najlepszym dowodem. Budynek doskonale wkomponowuje się w stylistykę przedwojennych oraz realizowanych pod koniec lat 90. XX wieku kamienic na warszawskiej Ochocie. „Rezydencja Eliza”, równie elegancka jak sąsiadujące z nią wiekowe budowle, tworzy prawdziwy azyl dla mieszkańców - miejsce relaksu i wytchnienia od miejskiego hałasu.